נעים להכיר, אני אנה פרוג

סרטוני אנימציה עסקיים מאפשרים לך תקשורת מושלמת עם הלקוחות שלך:
הסרטון המצויר מעורר את
הסקרנות הטבעית של הצופים ופונה לילד הפנימי שבהם. ההגנות הטבעיות שלהם יורדות והם פתוחים לתת בך יותר אמון, לבטוח בך יותר, ובסופו של דבר – לרכוש אצלך יותר.

 

לאנה פרוג, שעומדת בראש AniMotion Studio, ניסיון של יותר מ-10 שנים בעבודה עם בעלי עסקים ממגוון תחומים, חברות הייטק, ארגונים, יוצרים, אנשי מקצוע ונותני שירותים. אנה, אמנית יוצרת שמשתתפת בתערוכות בחו"ל, גם בעלת תואר BA בניהול ומחשבים ובמהלך השנים הקליטה כ-20 קורסים מודרכים והעבירה וובינרים בינלאומיים, בהם השתתפו אלפי גולשים מרחבי העולם.

 

זה משתלם לך - הניסיון הניהולי הרב של אנה פרוג מאפשר לה לנהל את צוות היוצרים של AniMotion Studio: קריינים, גרפיקאים, מאיירים ורבים אחרים, בדרך יעילה ומשתלמת, שחוסכת לך עד 40% מעלויות הפקת הסרטון העסקי שלך.

לקוחות AniMotion Studio נהנים מפתרון One Stop Shop מלא:

שירות משלים של הקמת קמפיין קידום לסרטון שלך בגוגל וברשתות החברתיות

שירות מקצועי ומהיר, זמינות גבוהה ועמידה ביעדים.

הפקה של סרטון האנימציה העסקי שלך בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כולל כתיבת תסריט שיווקי, קריינות מקצועית, תרגום לשפות שונות, הוספת מוזיקה ואפקטים, כתוביות ועוד.

תכנון אסטרטגיה ייחודית שמותאמת לעסק שלך ובחירת המסרים השיווקיים.

וחשוב מכל - תוכן שיווקי מרשים, איכותי ומקורי, שמותאם בדיוק לשפה המיתוגית שלך: ניצור עבורך סרטון אנימציה עסקי מרגש ומרתק, שיעזור לך למשוך יותר לקוחות ולהגדיל את הרווחים של העסק שלך.

 

סרטוני האנימציה העסקיים של AniMotion Studio, עזרו בשנים האחרונות ללקוחותינו לגייס תרומות של מעל 600,000 ₪ תוך 24 שעות, לזכות בהזמנה להרצות בכנס בינלאומי נחשב, לקבל תוך שבוע הזמנות מלקוחות חדשים בסכומים של מעל 150,000 ₪ ועוד ועוד.

איזה סרטון נוכל ליצור לעסק שלך?

צור קשר

  • Animotion Facebook
  • Animotion youtube
  • Animotion Facebook
  • Animotion youtube
עיצוב ובניית האתר: סטודיו איל פנחסי